Яна Івасів


Мені приємно, що Ви зацікавилися моїми фотографіями.
Тепер розповім трохи про себе.

Мене звуть Яна, мені 28 років. Я професійний фотограф і вже більше 9 років не розлучаюсь із фотоапаратом. Виросла я в Дніпрі, де й розпочалася моя діяльність. З 2017 року живу в Києві. Наразі, через війну в Україні, я переїхала до Ужгорода.

Я люблю людей і тому найбільше знімаю саме портрети. Вважаю, що фотографія це проекція внутрішньої краси, характеру та емоцій. Зі мною на зйомці легко, і Вам не потрібно переживати, як все пройде. Я дбаю про підготовку до фотосесії з самого початку нашого спілкування. Допоможу зрозуміти, чого хочеться, вибрати одяг, стиль зйомки, студію або локацію. У процесі я з Вами розмовляю, концентрую на відчуттях, щоб Ви змогли розслабитися та бути собою в кадрі. Ставлю Вашу улюблену музику. Після фотосесії я перебираю фотографії, підбираю колір та обробляю їх. І віддаю Вам готовий результат.

Мені подобається працювати у різних проектах індивідуально та з командою. Маю досвід роботи з журналами як ретушер та фотограф.
Викладаю для фотографів із 2016 року.

Знімаю акторське портфоліо та бізнес-портрети.

Вважаю дуже важливими сімейні зйомки та love story. В теперішній час вони мають особливу цінність.

Щоб обговорити зі мною зйомку або співпрацю, зв’яжіться через розділ CONTACT на сайті та оберіть для себе зручний спосіб.

Буду рада знайомству з Вами!